0 Kč

open daily from 11 AM

CRAFT BEERS & BURGERS

V hlavní roli Bacardi

Promo akce v podobě skvělého drinku nás baví, a protože máme rádi Cuba Libre, vybrali jsme si variantu ze Spiced Bacardi, Coca Colou a Limetkou - v akci získáte drink 2+1 zdarma každý den.

Cuba Libre — jeden z nejznámějších drinků, tvořený Coca-Colou, bílým rumem a limetkou, se zrodil na Kubě. Existuje více verzí, proč se mu začalo říkat „Svobodná Kuba“

Svobodná Kuba

Podle kubánského výrobce rumu Bacardi se tak stalo během Španělsko-americké války na přelomu devatenáctého a dvacátého století. Název byl nápoji, který byl předtím nazýván standardně jako Bacardi&Coke, přiřčen v baru v Havaně, kde se sešli američtí vojáci. Mladý posel Fausto Rodriquez údajně vzpomínal, že si v baru vždy objednával kapitán Russel Bacardi rum s Coca-Colou a kouskem limetky. Kapitán na svůj oblíbený drink zlákal i ostatní vojáky a drink se setkal s velkým zájmem. Jeden z vojáků navrhl, aby se připíjelo „na svobodnou Kubu“ („Cuba Libre!“) — a od té doby se už drinku neřeklo jinak.

bacardi.webp

Aktuality

 • SUCHÝ ÚNOR nebude letos suchý

  3. 2. 2023

  Suchý únor s Virgin Dinks, celý měsíc si vychutnej drinky jako Virgin Tiki, Virgin Sangria, Virgin Yuzu Mojito, Virgin peach Bellini nebo Rose Fizz.

 • Bacardi Cuba Libre

  22. 11. 2022

  Bacardi a Cola v hlavní roli večerních akcí za akční cenu.

 • VOLT na stálém čepu

  27. 6. 2022

  Nejlepší "Jablonec" v Liberci najdete v Barvírně - Volt má stálý čep

Archív